Domů » Bleskovky » OnePlus 5 se obléká do zlaté barvy, pouze však v limitované edici

OnePlus 5 se obléká do zlaté barvy, pouze však v limitované edici

Společnost OnePlus od minulého týdne lákala na novou barevnou variantu svého smartphonu OnePlus 5, dnes byly chvíle napětí utnuté představením limitované edice telefonu ve zlaté barvě.

OnePlus 5 - Soft Gold

Zlaté OnePlus 5 s bílou čelní stranou je nabízeno ve stejné specifikaci jako základní model, tedy s 6 GB RAM a 64GB úložištěm, stejná zůstává i cena 499 EUR (asi 13 100 korun). OnePlus bohužel neuvádí, jak moc je nová edice limitovaná, čímž chce přinutit zájemce, aby s nákupem neotáleli.

Kromě zlaté varianty také OnePlus rozšiřuje nabídku o šedý model s 8 GB RAM a 128GB úložištěm; tato paměťová konfigurace byla dosud dostupná pouze v barvě Midnight Black. Cena zůstává stejná, tedy 559 EUR (asi 14 600 korun).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).