Domů » Bleskovky » OnePlus 5 příští týden dorazí v nové barevné variantě. Víme v jaké (oživeno)

OnePlus 5 příští týden dorazí v nové barevné variantě. Víme v jaké (oživeno)

Společnost OnePlus zveřejnila na sociálních sítích upoutávky na příští pondělí 7. srpna, kdy odhalí s největší pravděpodobností novou barevnou variantu svého vlajkového modelu OnePlus 5.

Ten se v současnosti prodává ve dvou tmavých odstínech, je tedy pravděpodobné, že se dočkáme světlejší verze.

Podle zdrojového kódu stránek internetového obchodu Amazon v Indii se zdá, že se dočkáme zlaté varianty, jelikož banner s nadpisem 5omething New. Coming Soon vede k obrázku, který je podle zdrojového kódu umístěn ve složce s názvem Gold. Amazon je v Indii jedním z oficiálních prodejců telefonů značky OnePlus.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. 1. absence plastových předělů pro průchod signálu na obrysu zařízení? vymenili ste obrazok? lebo ja ich tam vidim….

    2. „dufam“, ze to bude ruzovkato-zlata, pripadne strieborna….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).