Cena:

OnePlus 5 chce být nejtenčí. A vy mu můžete navrhnout balení

Premiéra smartphonu OnePlus 5 se blíží a jeho výrobce se snaží pomalu lákat pozornost na svoji stranu. Telefon bude představen někdy v létě, kdy je obvykle ve světě smartphonů klid, a tak má OnePlus spoustu prostoru nás před premiérou pořádně namlsat.

Již například víme, že OnePlus spolupracuje při vývoji fotoaparátu s odborníky serveru DxOMark, takže se dá předpokládat, že bude chtít zaútočit na současné prvenství smartphonu HTC U11. Že by mohl OnePlus 5 pořizovat líbivé snímky, prozrazuje následující tweet z tohoto týdne.

Na populární čínské mikroblogovací síti Weibo je poměrně aktivní sám ředitel OnePlus Pete Lau, jedna z jeho posledních zpráv například tvrdí, že OnePlus 5 bude nejtenčí vlajkový smartphone. I přes nízkou tloušťku však nemá být podle Laua zhoršena uživatelská zkušenost, což doufáme znamená, že OnePlus neobětuje kvůli vzhledu 3,5mm jack na sluchátka.

Čínští uživatelé sítě Weibo mají také příjemné privilegium, a to vybrat hlasováním vzhled prodejního balení chystané novinky. Na výběr mají z následujících návrhů.

Do diskuze nám můžete napsat, ve které krabičce byste si chtěli koupit OnePlus 5 vy.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.