Domů » Bleskovky » OnePlus 5 a 5T se mohou těšit na nové funkce, které už umí jejich nástupce

OnePlus 5 a 5T se mohou těšit na nové funkce, které už umí jejich nástupce

Přestože OnePlus 6 nemá duální fotoaparát na přední straně, umí fotit portrétní selfie snímky s rozmazaným pozadím. Tato funkce naštěstí nebude exkluzivní pouze pro tento konkrétní model, ale brzy se dostane i na starší telefony čínské značky.

Fotoaparát OnePlus 5T

Potvrzuje to přímo OnePlus na svém komunitním fóru, portrétního režimu se dočkají smartphony OnePlus 5 a 5T v některém z následujících updatů. Kromě toho tyto telefony dostanou vylepšenou funkci FileDash s kompatibilitou s ostatními aplikacemi OnePlus, aplikace Switch se naučí rozšířené záloze, funkce Shelf se dočká tmavého tématu a proběhnou nějaké opravy na fotoaparátu, které odstraní nežádoucí efekt olejomalba. Termíny vypouštění těchto funkcí zatím výrobce neoznámil.

FotoDuel: OnePlus 6 vs. OnePlus 5T

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. 5T mám a nelituji. Za ty peníze super foun.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).