Domů » Bleskovky » S větrem o závod: OnePlus 3 by se mohl kompletně nabít za 15 minut

S větrem o závod: OnePlus 3 by se mohl kompletně nabít za 15 minut

Čím více se blíží oficiální představení nové vlajkové lodi společnosti OnePlus, tím častěji na povrch vyplouvají některé zajímavé skutečnosti. Jednou z nich, byť stále řazenou do sekce divokých spekulací, je také to, že by se měl nový model OnePlus 3 schopen nabít do plné kapacity za pouhých 15 minut. Na tuto informaci upozornil server TechRadar.com.

Oppo SuperVOOC

O tom, že bude mít novinka výkonu na rozdávání, jsme informovali nedávno. Jedním ze zajímavých atributů by však měla být také baterie. Ta by měla využívat technologie rychlého nabíjení VOOC (nové generace) společnosti Oppo. Zda jde přímo o tu samou technologii, kterou Oppo představilo na MWC pod názvem Super VOOC Flash Charge nevíme, ale ta se letos v únoru nacházela teprve v základním stádiu vývoje a zástupci společnosti nám na stánku tvrdili, že první modely s tímto typem rychlonabíjení by se na trhu měly objevit až na konci letošního roku. Právě na MWC byl k vidění prototyp telefonu s 2500mAh baterií, který se dobíjel za 15 minut.

Tip ke čtení – Oppo plní sliby: Na MWC představilo super rychlé nabíjení Super VOOC Flash Charge

OnePlus

Předpokládá se, že by měl nový model disponovat baterií o kapacitě 3500 mAh, procesorem Snapdragon 820, 4/6 GB RAM, 32/64 GB ROM, 16 Mpx fotoaparátem vzadu a 8 Mpx kamerkou vepředu. Přítomna by měla být také technologie NFC.

Tip ke čtení – Za značkou OnePlus stojí společnost Oppo, tvrdí čínský dokument

Novinka by měla být představena 18. května, tedy již za necelé dva týdny. Jak se nový model popere s konkurencí a zda se potvrdí spekulace o nízké ceně, to je zatím nejisté.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments