OnePlus 2 v prodeji. Zatím ale pouze s pozvánkou a předraženým poštovným do ČR

Právě dnes se do prodeje dostal nedávno představený OnePlus 2, o který byl ihned po představení mezi uživateli obrovský zájem. Výrobce ke včerejšímu dni registroval přes 3,5 milionu předobjednávek, které postupně zpracovává. I když slovo předobjednávka je v tomto případě trochu nadnesené, jelikož se jedná spíše o žádosti o získání pozvánek.

Ani OnePlus 2 si totiž bez pozvánky na e-shopu OnePlus.net nekoupíte. Pokud se na vás štěstí usmálo a povedlo se vám získat pozvánku, pravděpodobně jste si už telefon objednali, stejně jako my v redakci. Překvapila nás ale přehnaně vysoká cena za poštovné, kterou je nutné připočítat k základní ceně telefonu. Standardní cena poštovného je 573 Kč, v případě expresního doručení zaplatíte 700 Kč. Jakmile nám novinka do redakce dorazí, můžete se těšit na videopohled a článek s prvními dojmy.


Ceny za doručení jsou opravdu vysoké. My jsme zvolili expresní doručení a jsme zvědaví, jak rychle nám telefon do redakce dorazí.

Levnější varianta se 3 GB RAM a 16GB vnitřní pamětí přijde na 9 199 Kč, dražší model se 4 GB RAM a 64GB vnitřní pamětí se prodává za 11 099 Kč. Od dnešního dne je v prodeji pouze dražší verze, levnější varianta se 3 GB RAM a menším úložištěm přijde později. I když má OnePlus 2 skvělou výbavu, příliš nerozumíme tomu, proč výrobce zapomněl na podporu bezdrátového nabíjení a především technologii NFC (kompletní hardwarové parametry naleznete v našem preview).

OnePlus 2 - 2016 Flagship Killer
Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku