Sledujte nás na YouTube

Tento týden bude znovu možné zakoupit OnePlus 2 bez pozvánky

Pokud si chcete pořídit telefon OnePlus 2 (recenze), ale vaše žádost o pozvánku je utopena v jejich nekonečném seznamu, máme pro vás dobrou zprávu. Čínská společnost bude svoji vlajkovou loď nabízet v rámci černého pátku bez pozvánek, a to rovnou po dobu čtyř dní.

  

Akce začne tento pátek 27. listopadu a potrvá až do pondělí 30. listopadu. OnePlus ve své pozvánce rovněž zmiňuje, že chystá nějaké slevy, počítáme však, že se nebudou týkat telefonů, ale pouze oficiálního příslušenství. Na detaily akce si ale budeme muset ještě počkat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

  1. orgasmic (neregistrovaný)

    Už to začíná být malinko trapné…

  2. LubiCzech (neregistrovaný)

    Musím jim napsat, že o tu “exklusivní” čínskou věc nemám zájem .

  3. shield (neregistrovaný)

    Oneplus tu firmu kazí zbytečně tento způsob nabízet mobil na pozvánku je trapné.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *