Domů » Bleskovky » OnePlus ve čtvrtek uzavře rezervační formulář na OnePlus 2

OnePlus ve čtvrtek uzavře rezervační formulář na OnePlus 2

Smartphone OnePlus 2 (recenze) je možné zakoupit pouze po získání pozvánky, kterou lze získat buď od někoho, kdo již tento telefon vlastní, nebo přímo od společnosti OnePlus ve vybraných promo akcích. Poslední možností je zapsat se do fronty zájemců, která však čítá přes 5 milionů lidí a šance získat brzy pozvánku touto cestou je mizivá. Ve čtvrtek 22. října se navíc tato cesta zcela uzavře.

  

Od čtvrtka nebude společnost OnePlus přijímat nové rezervace, a bude vyvíjet maximální úsilí, aby uspokojila všechny zaregistrované zájemce. Pořadová čísla ve frontě zůstanou neměnná, vylepšit si pozici například sdílením na sociálních sítích již nebude možné. Pozvánkový model nicméně nekončí, OnePlus stále bude pozvánky nárazově rozdávat na sociálních sítích Facebook, Twitter, Google+, Instagram a Snapchat, sledovat můžete i naše diskuzní fórum, kde se občas volné pozvánky od čerstvých majitelů OnePlus 2 objeví. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Akord (neregistrovaný)
Anonym
Akord (neregistrovaný)

Kolik vam OnePlus plati? Ta znacka s jeji debilni prodejni taktikou a telefony ktery nicim neohromi v podstate nikoho nezajima, ma zanedbatelnej prodejni podil a tady je o ni dennodenne nejakej clanek. ble

YAMATO
Uživatel
YAMATO

Tak ho nečti. Bla.

uni
Uživatel
uni

YAMATO: No co kdyby v článku bylo uvedeno, že tantiémy od Oppo přestaly téci a toto je ten poslední článek o tomto nezajímavém flagshipu v singleship fleetu:)

YAMATO
Uživatel
YAMATO

Tak mě třeba zajímá dost, mám ho a jsem velmi spokojený :-)

Martin Prokop
Uživatel
Martin Prokop

To YAMATO Dnes v 12:20:… A Váš zájem a nadšení uživí tu firmu ?

YAMATO
Uživatel
YAMATO

Proč bych to měl řešit? Řeší tohle spokojení uživatelé HTC, Sony a dalších v červených číslech?

Mar-tin (neregistrovaný)
Anonym
Mar-tin (neregistrovaný)

Byl jsem na v pořadníku na cca 800.000 místě a pozvánku jsem už minulý týden dostal. Mnohem dřív, než jsem vůbec čekal. Takže to postupuje docela rychle.