Domů » Bleskovky » OnePlus ve čtvrtek uzavře rezervační formulář na OnePlus 2

OnePlus ve čtvrtek uzavře rezervační formulář na OnePlus 2

Smartphone OnePlus 2 (recenze) je možné zakoupit pouze po získání pozvánky, kterou lze získat buď od někoho, kdo již tento telefon vlastní, nebo přímo od společnosti OnePlus ve vybraných promo akcích. Poslední možností je zapsat se do fronty zájemců, která však čítá přes 5 milionů lidí a šance získat brzy pozvánku touto cestou je mizivá. Ve čtvrtek 22. října se navíc tato cesta zcela uzavře.

  

Od čtvrtka nebude společnost OnePlus přijímat nové rezervace, a bude vyvíjet maximální úsilí, aby uspokojila všechny zaregistrované zájemce. Pořadová čísla ve frontě zůstanou neměnná, vylepšit si pozici například sdílením na sociálních sítích již nebude možné. Pozvánkový model nicméně nekončí, OnePlus stále bude pozvánky nárazově rozdávat na sociálních sítích Facebook, Twitter, Google+, Instagram a Snapchat, sledovat můžete i naše diskuzní fórum, kde se občas volné pozvánky od čerstvých majitelů OnePlus 2 objeví. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. Akord (neregistrovaný)

    Kolik vam OnePlus plati? Ta znacka s jeji debilni prodejni taktikou a telefony ktery nicim neohromi v podstate nikoho nezajima, ma zanedbatelnej prodejni podil a tady je o ni dennodenne nejakej clanek. ble

  2. Mar-tin (neregistrovaný)

    Byl jsem na v pořadníku na cca 800.000 místě a pozvánku jsem už minulý týden dostal. Mnohem dřív, než jsem vůbec čekal. Takže to postupuje docela rychle.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).