Sledujte nás na YouTube

OnePlus 2 nově koupíte pouze ve variantě s 64 GB pamětí

Pokud máte zájem koupit si telefon OnePlus 2 v levnější variantě s 16 GB vnitřní paměti, oficiální cestou se vám to již nepodaří. Čínský výrobce na základě dat získaných z prodejů svých telefonů vyhodnotil, že v Americe a v Evropě je mnohem vyšší zájem o 64GB verzi, a rozhodl se zde prodej modelu s menší paměti ukončit.


Recenze OnePlus 2: Zabiják vlajkových lodí podruhé a lépe

16GB varianta bude k dispozici pouze v Indii, kde je o výběr z obou variant větší zájem. 64GB verzi OnePlus 2 lze na webu výrobce zakoupit za 11 099 korun, od tohoto týdne si navíc OnePlus neúčtuje poštovné (více informací).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. žádná škoda, 16GB bez pamětovky je blbost

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *