Domů » Bleskovky » OnePlus 2 nově koupíte pouze ve variantě s 64 GB pamětí

OnePlus 2 nově koupíte pouze ve variantě s 64 GB pamětí

Pokud máte zájem koupit si telefon OnePlus 2 v levnější variantě s 16 GB vnitřní paměti, oficiální cestou se vám to již nepodaří. Čínský výrobce na základě dat získaných z prodejů svých telefonů vyhodnotil, že v Americe a v Evropě je mnohem vyšší zájem o 64GB verzi, a rozhodl se zde prodej modelu s menší paměti ukončit.


Recenze OnePlus 2: Zabiják vlajkových lodí podruhé a lépe


16GB varianta bude k dispozici pouze v Indii, kde je o výběr z obou variant větší zájem. 64GB verzi OnePlus 2 lze na webu výrobce zakoupit za 11 099 korun, od tohoto týdne si navíc OnePlus neúčtuje poštovné (více informací).

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. žádná škoda, 16GB bez pamětovky je blbost

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *