Domů » Bleskovky » Oficiálně: Samsung Galaxy S III bude představen 3. května

Oficiálně: Samsung Galaxy S III bude představen 3. května

Po několika zaručeně oficiálních pozvánkách a zaručeně pravých fotografiích pro vás máme informaci přímo od Samsungu. Jejich nová vlajková loď s označením Galaxy S III bude představena ve čtvrtek 3. května v Londýně. Pozvánka je tentokrát skutečně pravá, Samsung ji propagoval i na svém Twitteru. Model Galaxy S III je letos vůbec nejsledovanějším telefonem – v pravidelných intervalech se objevovaly fotografie, na kterých měla být zachycena údajná podoba telefonu, ale zatím to vypadá, že všechny byly falešné. Naštěstí nebude trvat dlouho a finální podoba smartphonu bude konečně odhalena, tak si v kalendáři pečlivě zakroužkujte 3. května a nezapomeňte nás sledovat, show odstartujte ve 20:00 našeho času.

 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

10 komentářů

 1. Michal Biel (neregistrovaný)

  Jirko 3. Května (čtvrtek) viz pozvánka :)

 2. JIRKO tak druheho nebo tretiho? :D Myslim, ze Londyn neni tak daleko, aby to znamenalo takovy casovy posun :)

 3. ajt, děkuji za upozornění, opraveno :)

 4. Kazdopadne jsem moc zvedav :) Radsi bych 2. kvetna oslavil nastup noveho telefonu, kteremu nebude chybet nic, co potrebuji, nez abych oslavoval svych 30 let :D

 5. No, len aby Samsung nezatroloval. Galaxy S 3 sa tam doslova nespomina :D

 6. ty věci na upoutávce mají něco znamenat? :D

 7. „Poznej nove Galaxy“ :) Nemusi to pravda byt zrovna Galaxy S3, ale uz by melo :D

 8. pan (neregistrovaný)

  nojo, třeba to bude Samsung the new Galaxy :-P

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).