TOPlist

Office Mobile 6.1: aktualizace s podporou pro formáty souborů aplikací Microsoft Office 2007

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Office Mobile 6.1Microsoft včera na svých stránkách zveřejnil upgrade pro kancelářský balík Office Mobile, který přináší podporu formátů souborů, které používá kancelářský balík Microsoft Office. I když v některých ROM (Windows Mobile 6) se uživatelé mohli s podporou Open XML dokumentů setkat, tento upgrade by měl práci s dokumenty zlepšit. Dále bylo vylepšeno prohlížení grafů v programu Excel Mobile, prohlížení grafický objektů SmartArt v PowerPoint Mobile, a přibyla i možnost prohlížení a extrakce souborů z komprimovaných .zip složek.

Informace ze stránek Microsoftu
Aplikace sady Microsoft Office 2007 používají nové formáty souborů založené na standardu Open XML. Nový formát snižuje velikost souborů, zlepšuje bezpečnost a spolehlivost a umožňuje dokonalejší integraci s externími zdroji.

Společnost Microsoft vyvinula aktualizaci pro Word Mobile, Excel Mobile a PowerPoint Mobile, která umožní uživatelům zařízení se systémem Windows Mobile pracovat se soubory sady Office vytvořenými ve formátu Open XML. Aktualizace pro aplikace Office Mobile umožňuje prohlížení a úpravy dokumentů aplikace Word a sešitů aplikace Excel a prohlížení prezentací aplikace PowerPoint, byly-li tyto soubory vytvořeny pomocí aplikací Microsoft Office 2007.

 

Další vylepšení:
– zdokonalené prohlížení grafů v aplikaci Excel Mobile,
– prohlížení grafických prvků SmartArt v aplikaci PowerPoint Mobile,
– prohlížení a extrakce souborů z komprimovaných (.zip) složek.

Plnou verzi programu Microsoft Office Mobile můžete zakoupit, pokud na vašem zařízení se systémem Windows Mobile není verze Microsoft Office Mobile předcházející verzi 6.1.

 

Aby uživatelé zařízení se systémem Windows Mobile 6 mohli organizovat a prohlížet dokumenty, sada aplikací Office Mobile obsahuje programy Microsoft Office Word Mobile, Excel Mobile a Microsoft Office PowerPoint

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku