Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Odstartovala síť ha-loo, volání účtuje po vteřinách

Odstartovala síť ha-loo, volání účtuje po vteřinách

Síť ha-loo je prvním projektem virtuálního mobilního operátora v ČR, který propojuje mobilní služby a volání po internetu.

Dnes spustila své služby nová virtuální mobilní síť ha-loo. Se základním tarifem ha-loo mobil si zavoláte za 2 Kč/min a jen za 1 Kč ve vlastní síti. SMS odešlete za 1,3 Kč nebo za 1 Kč v síti ha-loo. Výhodou je účtování hovorů po vteřinách od samého začátku. Mobilní volání můžete spojit s levnějšími službami volání po internetu ha-loo pevná a ha-loo mobil/wi-fi/3G.

Provozovatelem virtuální sítě ha-loo je společnost ha-vel internet s.r.o., dlouholetý poskytovatel datových služeb a volání po internetu. Ha-loo funguje prostřednictvím GTS Czech v mobilní síti T-Mobile podobně jako dříve ohlášení virtuální operátoři 99mobile a GoMobil.

 

Ha-loo nabízí jeden předplacený mobilní tarif ha-loo mobil, který lze považovat i za předplacenou kartu, s udržovacím poplatkem 45 Kč/měsíc (bude klesat s rostoucím počtem uživatelů sítě), a vedle toho levnější tarify volání po internetu ha-loo mobil/wi-fi/3G a ha-loo pevná.

Mobilní internet bude účtován buď podle spotřeby 1 Kč za 1 MB nebo ho můžete koupit v datových balíčcích 50 MB (40 Kč), 100 MB (75 Kč) a 200 MB (140 Kč), které lze pořídit jako trvalý paušál nebo za o málo více jako jednorázovou službu.

Mobilní služby ha-loo můžete kombinovat s levnějším voláním po internetu díky službám ha-loo pevná a ha-loo mobil/wi-fi/3G, kde zaplatíte při volání na ha-loo mobil jen 0,5 Kč/min a do jiných sítí 1 Kč/min. Je podporován roaming a mezinárodní volání. Nový virtuální operátor ha-loo chystá na podzim i velkoobchodní nabídku a mobilní datový tarif pro notebook bez limitu.

SIM kartu ha-loo si objednáte za 150 Kč s kreditem ve stejné (minimální) výši, doprava je zdarma. Koupě vyžaduje registraci a ha-loo pořídíte jen on-line nebo telefonicky.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. d456 (neregistrovaný)

    Balíčky jako u Twistu. 1MB/1Kč, nemám zájem.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel