Domů » Bleskovky » Odstartovala registrace na letošní vývojařský mDevCamp: Neváhejte s přihláškou

Odstartovala registrace na letošní vývojařský mDevCamp: Neváhejte s přihláškou

Od dnešního dne se můžete začít registrovat na tradiční celodenní konferenci českých a slovenských mobilních vývojářů mDevCamp, která vypukne už za měsíc. “Na základě zkušeností z předchozích ročníku doporučujeme s registrací neváhat, pokud chcete mít jistotu, že se na Vás dostane,” upozorňuje na omezenou kapacitu přednáškových sálů Michal Šrajer ze studia Inmite, které akci pořádá.

mDevCamp se už tradičně bude konat v Praze – Dejvicích na Fakultě informačních techologií ČVUT v sobotu 31. května 2014 (více informací).

Na programu nejsou tentokrát jen odborné přednášky, ale i série kratších inspirativních vystoupení z různých oblastí, které se dotýkají mobilního vývoje. Po celou dobu bude také možnost zahrát si a vyzkoušet poslední hardwarové novinky jako jsou Google Glas, Oculus Rift nebo LEAP Motion ve speciální hráčské místnosti.

Mezi přednášejícími budou v komunitě mobilních vývojářů známá jména jako je  Vladimír Hrinčár, Filip Hráček, Ján Ilavský, Petr Dvořák nebo Tomáš Hubálek. Mluvit se bude o vývoji aplikací pro iOS, Android i o vývoji mobilních API, konkrétně třeba o iOS7, OpenGL ES, nativních aplikací pro Google Glass, databázích pro Android a mnoho dalšího. “To nejlepší na celém mDevCampu je ale vždy možnost setkat se na jednom místě se spoustou lidí, kteří jsou nadšení pro vývoj mobilních aplikací,” doplňuje Michal Šrajer.

Hlavními partnery konference jsou IBM a Nadace Vodafone ČR. Hlavními mediálními partnery jsou portály Zdrojak.cz, SvetAndroida.cz a SmartMania.cz.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).