Domů » Bleskovky » Odpočítávání začalo: Premiéru nového HTC One budete moci sledovat online

Odpočítávání začalo: Premiéru nového HTC One budete moci sledovat online

HTC na svých webových stránkách spustilo odpočet do premiéry nové vlajkové lodi, modelu One (2014). Tisková konference je naplánována na úterý 25. března odpoledne a opět se bude konat v Londýně. HTC celou akci bude streamovat online, premiéru novinky tedy bude každý moci sledovat z pohodlí svého domova. Podle posledních informací by se telefon měl ve Velké Británii začít prodávat ještě v den premiéry.

O novém HTC One se už ví téměř vše a výrobci se tentokrát design ani hardwarové parametry nepodařilo uhlídat, ale jsme zvědaví také na novinky v nové verzi prostředí HTC Sense 6.0 či funkce spojené s duálním fotoaparátem na zadní straně. Naše redakce se do Londýna také vypraví, abychom pro vás telefon mohli natočit a připravit článek s prvními dojmy, nezapomeňte nás tedy sledovat.

 
Nový HTC One bude dostupný ve třech barevných variantách

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).