Domů » Bleskovky » Odhalení ohebných Samsungů je na spadnutí. Víme, kdy půjdou do prodeje

Odhalení ohebných Samsungů je na spadnutí. Víme, kdy půjdou do prodeje

Že Samsung na srpen chystá svou tradiční akci Unpacked, není žádným tajemstvím. Ohledně data, kdy korejský gigant představí své ohebné telefony, chytré hodinky a bezdrátová sluchátka se vedly diskuse, nicméně ruská pobočka Samsungu předčasně sdílela datum a čas události, čímž spekulace rozptýlila.

Samsungs Unpacked event teaser l
Ohebné Samsungy uvidíme v prodeji až ke konci srpna

Představení má proběhnout 11. srpna v 16:00 a těšit se pravděpodobně můžeme na dvojici ohebných telefonů Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3, společně s chytrými hodinkami Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 Classic. Samsung by neměl vynechat ani bezdrátová sluchátka Galaxy Buds 2.

Na Twitteru rovněž odhalil Ishan Agarwal ze serveru MySmartPrice část teaseru, který bude událost Samsung Unpacked doprovázet. Zároveň se spekuluje o datu, kdy ohebné Samsungy půjdou do prodeje. Většího Galaxy Z Fold 3 bychom se měli dočkat už 20. srpna, zatímco menší Galaxy Z Flip 3 by měl jít do prodeje až 27. srpna.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).