TOPlist

Odhalení ohebných Samsungů je na spadnutí. Víme, kdy půjdou do prodeje

Samsungs Unpacked event teaser l

Že Samsung na srpen chystá svou tradiční akci Unpacked, není žádným tajemstvím. Ohledně data, kdy korejský gigant představí své ohebné telefony, chytré hodinky a bezdrátová sluchátka se vedly diskuse, nicméně ruská pobočka Samsungu předčasně sdílela datum a čas události, čímž spekulace rozptýlila.

Představení má proběhnout 11. srpna v 16:00 a těšit se pravděpodobně můžeme na dvojici ohebných telefonů Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3, společně s chytrými hodinkami Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 Classic. Samsung by neměl vynechat ani bezdrátová sluchátka Galaxy Buds 2.

Na Twitteru rovněž odhalil Ishan Agarwal ze serveru MySmartPrice část teaseru, který bude událost Samsung Unpacked doprovázet. Zároveň se spekuluje o datu, kdy ohebné Samsungy půjdou do prodeje. Většího Galaxy Z Fold 3 bychom se měli dočkat už 20. srpna, zatímco menší Galaxy Z Flip 3 by měl jít do prodeje až 27. srpna.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku