Domů » Články » Odhalen nový PPC Samsung i830 pro CDMA-EVDO sítě

Odhalen nový PPC Samsung i830 pro CDMA-EVDO sítě

i830Samsung dnes představil nový model svého PPC, který však evropské uživatele asi moc nezaujme a používat se bude spíše v Americe díky podpoře sítě CDMA-EVDO. Samsung se zřejmě nepoučil a po vzoru předchozího modelu i300 opět běží na starém operačním systému Windows Mobile 2003, což považuji za velký krok zpět ze strany Samsungu.

Samsung i830 bohužel nenabízí ani podporu Wi-Fi sítí, funguje sice i v GSM sítích, ale díky mizerným parametrů a také šílené ceně se opravdu v Evropě nemá moc šanci uchytit. Tou šílenou cenou myslím rovných 600$ při uzavření smlouvy s operátorem Verizon Wireless na dva roky, pro nepaušální zákazníky tedy bude cena ještě vyšší (odhaduji tak 800$).

PPC sice vypadá vzhledově velmi elegantně, díky výsuvné konstrukci můžete využívat QWERTY klávesnici, ale kromě podpory EVDO sítí vám zařízení již nemá nic moc nadstandardního nabídnout. A pokud si odmyslíte anténku a barevné provedení, může vám i830 trochu připomínat u nás dostupný Eurotel Dataphone III.

Detailní obrázek Samsungu i830:
1

Zdroj: MSmobiles

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments