Domů » Bleskovky » Ochrana i styl: přehled originálního příslušenství pro iPhone 8 & iPhone X

Ochrana i styl: přehled originálního příslušenství pro iPhone 8 & iPhone X

Včera jsme byli svědky uvedení nových zařízení značky Apple. A jak už to tak u nových produktů bývá, dočkali jsme se spolu s nimi i nového příslušenství. Dnes se zaměříme především na doplňky pro nové iPhony 8/8 Plus a iPhone X.

Mezi aktuálním příslušenstvím nalezneme zejména kryty a obaly, a to nejen kožené, ale i silikonové. iPhony 8 a 8 Plus tak můžou hýřit všemi barvami, myslíme, že si zde vybere skutečně každý. Cena silikonových krytů je u „osmičky“ 999 Kč, za kožené pak dáte 1290 Kč. U většího modelu zaplatíte za silikonové kryty 1190 Kč, kožené varianty pak vyjdou na 1490 Kč.

iPhone X se dočkal nejen silikonových krytů ve velké škále barev, ale rovněž i krytů kožených. Specialitou jsou pak kožená pouzdra Folio. Ceny se zde pohybují od 1190 Kč (silikonové kryty) až po 1490 Kč (kožená varianta). Kryty Folio vás pak vyjdou na neuvěřitelných 2990 Kč.

Pokud pomineme ochranné doplňky, dočkali jsme se také nových nabíjecích podložek značek mophie a Belkin, které naplno podpoří bezdrátové nabíjení, jímž nové modely disponují. Dostupnost je však zatím neznámá, cena byla stanovena na 1719 Kč u obou variant.

Posledním novým příslušenstvím je iPhone Lighting Dock, který slouží především pro nabíjení a synchronizaci telefonu, využít jej však můžete také k hlasitému poslechu hudby skrze sluchátkový výstup. Cena byla stanovena na 1490 Kč, dostupný by pak měl být počínaje 15. zářím.

 

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments