Domů » Bleskovky » Obří expozice Androidu letos na MWC nebude

Obří expozice Androidu letos na MWC nebude

Součástí MWC 2012 a MWC 2011 byla obrovská expozice společnosti Google, která byla věnována operačnímu systému Android. K vidění zde byly desítky zařízení, vývojáři populárních aplikací zde měli své stánky, zdarma jste se zde mohli občerstvit, sbírat odznáčky nebo se třeba jen sklouznout na skluzavce. Tenhle androidí svatostánek vždy zabíral jeden samostatný pavilón, ale letos tomu už tak nebude.

MWC 2013, který začíná 25. února, se letos přestěhuje na zcela nové výstaviště a podle vyjádření francouzského Google se letos žádná obří expozice Androidu nechystá, i když by se na místě měl pohybovat alespoň početný Android tým. Do Barcelony se tradičně chystá i naše redakce, abychom pro vás mohli sbírat ty nejzajímavější informace ze světa chytrých zařízení.

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Ze by si byli vědomi svého vítězství a začínali dlabat na bonusy a benefity? :-/

  2. Tak co by ukazovali. 4.1 má málo které zařízení, 4.2 prakticky žádné, 5.0 neexistuje.

  3. Štefan (neregistrovaný)

    android dosiahol svoj vrchol .. sam ani nwm čo by mohli predstaviť…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).