Cena:

Obchod Epicu opět naděluje: nabízí zdarma dva díly ze série Borderlands

borderlands

Epic Games Store pokračuje v zuřivém rozdávání parádních her zdarma. V nedávném článku jsme vás informovali o titulech, na které by mohla přijít řada v následujících týdnech. Informační únik z Redditu se ani tentokrát nemýlil, a po GTA 5 a Civilization VI tak přichází řada na kolekci Borderlands: The Handsome Collection, která obsahuje střílečky Borderlands 2 a Borderlands Pre-Sequel včetně veškerého stažitelného obsahu.

Borderlands: The Handsome Collection Announcement Trailer

Parádní nabídka vyprší příští týden ve čtvrtek, kdy ji pravděpodobně vystřídá titul Ark: Survival Evolved, v němž se hráči snaží přežít v nehostinném světě, který obývají dinosauři a prehistorická zvířata.

Také zdarma: staňte se králem graffiti

Tím však výčet bezplatných titulů nekončí. Souběžně s Borderlands totiž v obchodě EGS naleznete také hru Sludge Life, která vyšla teprve dnes, ale Epic Games Store ji díky dohodě s vydavatelstvím Devolver Digital nabízí po omezenou dobu zdarma. Nezávislý počin vás přenese do stylizovaného otevřeného světa, v němž se jakožto začínající sprejer GHOST budete snažit vypracovat až mezi graffiti smetánku.

SLUDGE LIFE - Available Now for Free on Epic Games Store
Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.