Domů » Bleskovky » Špičkové tituly zdarma ke stažení. Co přijde po GTA 5 a Civilization VI?

Špičkové tituly zdarma ke stažení. Co přijde po GTA 5 a Civilization VI?

Epic Games Store rozdává hry zdarma pravidelně. V rámci aktuálně probíhajícího výprodeje se však tento herní obchod rozhodl potěšit fanoušky pořádnými peckami. Během prvního týdne výprodeje si mohli bezplatně aktivovat kopii akčního hitu GTA 5, zatímco v současné době mohou stahovat povedenou tahovou strategii Civilization VI. Nedočkaví hráči už ale pochopipitelně napjatě čekají, jaký titul si aktivují příště.

epic games store

Už na začátku výprodeje se na Redditu objevil příspěvek, který prozrazoval nadcházející hry zdarma. Někteří hráči se mu rozhodli uvěřit, zatímco ostatní zůstávali skeptičtí. Uživatel s přezdívkou Detectiveconan77 totiž sliboval kromě GTA 5 také Civilization VI, kolekci Borderlands: The Handsome Collection a titul Ark Survival Evolved, v němž hráči svádí nelítostný boj o přežití s dinosaury.

epic games leak

Nyní už však víme, že na šesté pokračování legendární Civilizace skutečně došlo, což leaku dodává velkou porci důvěryhodnosti. Zda se dočkáme i stříleček ze série Borderlands, se dozvíme už ve čtvrtek. Zatím tomu však vše nasvědčuje.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments