Domů » Bleskovky » Strategická pecka Civilization VI je na Epic Store dočasně zdarma

Strategická pecka Civilization VI je na Epic Store dočasně zdarma

Jarní výprodej her na Epic Games Store pokračuje, a i tento týden je podpořen neodolatelným bonusem – zatímco v minulém týdnu jste si mohli stáhnout zdarma Grand Theft Auto V, nyní si můžete svoji herní knihovnu bezplatně rozšířit o strategickou pecku Civilization VI.

CIVILIZATION VI Official Announcement Trailer

Herní série Civilization by se dala zkratkovitě popsat slovy „od oštěpu k vesmírné raketě“. Jedná se o tahovou strategii, ve které vedete vybraný národ od doby kamenné až po nejmodernější dějiny, a musíte zajistit, aby obstál a přežil. Cest k vítězství je přitom nepřeberné množství, můžete investovat všechny prostředky do vývoje a stát se technologickou velmocí, nebo naopak nahrnete veškeré finance do armády a stane se z vás uznávaný dobyvatel.

civilization VI

Šestý díl série byl odhalen v roce 2016, v Epic Store získáte zdarma základní hru, která obvykle stojí 60 EUR (asi 1 600 korun). Akce trvá do příštího čtvrtka.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Josef Pokorný

    Základní verze civky je již od čtyřky jen naprosto vykastrovaná kostra postrádající základni mechaniky. To na co jste zvyklí dostanete vždy až ve druhém velkém datadisku který funguje vždy samostatně.
    Smutné
    Ale zadarmo dobrý

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).