Domů » Bleskovky » O2TV Go: Mobilní televize pro všechny, bez smlouvy a za 199 Kč měsíčně

O2TV Go: Mobilní televize pro všechny, bez smlouvy a za 199 Kč měsíčně

V květnu letošního roku byl spuštěn pilotní provoz mobilní televize O2TV Go. Velký zájem ze strany zákazníků i statistiky sledovanosti utvrdily operátora v tom, že nastal správný čas nabídnout mobilní televizi také zákazníkům konkurence. Ti si do svých chytrých telefonů nebo tabletů s Androidem či iOS mohou stáhnout aplikaci O2TV Go a po vyplnění základních registračních údajů mohou televizi na přenosném zařízení začít hned sledovat bez jakýchkoliv závazků či smlouvy. Služba bude oficiálně spuštěna 4. listopadu, nicméně samotné aplikace už jsou dostupné ke stažení nyní.

Na přenosných zařízeních můžete aktuálně sledovat dvacítku televizních kanálů, konkrétně se jedná o ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT24, ČT Sport, ČT :D, Nova Cinema, Fanda, Smíchov, Prima Cool, Prima Love, Óčko, TA3, CNN, BBC, DIGI Sport 1, DIGI Sport 2, Nickleodeon, FilmBox &DIGI Sport 1 a 2, které přináší například i zápasy anglické Premier League. Nechybí zde ani oblíbená funkce Zpětné zhlédnutí. Přímo v aplikaci rovněž půjde nahrávat pořady z dvaceti dostupných kanálů. Až deset hodin dlouhé nahrávky budete mít k dispozici po dobu sedmi dní. Pokud si k O2TV Go pořídíte také digitální televizi O2TV (není to podmínkou), rozšíří se mu možnost nahrávání až na sto hodin a doba uložení na 30 dní. Navíc bude samozřejmě možné v O2TV nahrávat ze všech kanálů, nejen z těch dostupných v mobilní aplikaci O2TV Go.

Za sledování televize na přenosném zařízení zaplatíte poplatek 199 Kč měsíčně. Vyúčtování vám přijde fakturou do emailu nebo v papírové podobě. V případě, že se rozhodnete dále za sledování televize neplatit, budete v rámci aplikace moci i nadále využívat televizní program nebo si zapůjčit filmy v O2 Videotéce. Pozor však na to, abyste si v mobilu nevyčerpali veškerá data – ani pokud budete zákazníky O2, nedostanete žádnou úlevu na přenesená data, vše se vám bude započítávat do FUP limitu. Služba navíc nebude dostupná v zahraničí, ale pouze na území České republiky. Vysílání půjde sledovat v SD a HD kvalitě. V prvním případě se datová náročnost pohybuje okolo 250 MB za hodinu, u HD je to dvojnásobek.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Aplikace O2TV Go je aktuálně dostupná pro Android 4.0+ a iOS 7.0+, později bychom se měli dočkat také verze pro Windows Phone 8, nicméně přesný termín nebyl oznámen. Pokud si službu zakoupíte, budete moci televizní vysílání sledovat také na počítači skrze stránku O2TV.cz.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentářů

 1. Tim, ze to spotrebovava FUP datoveho tarifu tu sluzbu defakto zabili.

 2. orgasmic (neregistrovaný)

  Presne, kvuli tomu je ta sluzba nepouzitelna.

  Skoda…radeji meli udelat nejaky balicek, kde tyto prenosy dat nebudou zahrnuty ve FUP, ale za nejakou vyssi cenu, treba 399Kc :)

  Podle me to jeste zmeni.

 3. Hans (neregistrovaný)

  S tim balickem to je problematicke – toto by mohl O2 zmenit pro sve klienty, ale nemuze donutit T-Mobile a Vodafone, aby se tato data ani jim neodecitala z FUPu a byla soucasti nejakeho drazsiho O2TV GO balicku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).