Domů » Bleskovky » O2 zařazuje do nabídky nový LTE smartphone BenQ

O2 zařazuje do nabídky nový LTE smartphone BenQ

Operátor O2 zařadil před Vánocemi do nabídky smartphone BenQ F5, který nabízí pětipalcový IPS displej s HD rozlišením (720 x 1280 px), Android 4.4.2 KitKat a čtyřjádrový procesor Qualcomm MSM8926 s taktem 1,2 GHz. Pro potřeby systému je k dispozici 1 GB RAM a 16GB interní úložiště, které je dále možné rozšířit díky slotu na microSD kartu (až 64 GB).

Na zadní straně najdeme 13Mpx fotoaparát s autofocusem a BSI senzorem, který si poradí s full HD videem při 30 fps. Přední kamerka disponuje klasickým rozlišením 2 Mpx. Ve výbavě kromě kombinace Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n a FM rádio najdeme také podporu LTE sítí a nezapomnělo se ani na NFC. Nevyměnitelný akumulátor má kapacitu 2520 mAh. Cena v internetovém obchodu operátora byla stanovena na 5 195 Kč včetně DPH a aktuálně k němu zdarma dostanete službu O2 TV Go na měsíc zdarma.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentářů

  1. Nedávno jsem se byl podívat ve značkové prodejně O2, abych se podíval, jak ty telefony vypadají v reálu a ne jen na obrázcích na internetu a bohužel jsem musel před slečnou prodavačkou konstatovat, že nabídka jejich operátora mě absolutně neoslovuje. Mě osobně zajímají hlavně Nokie a Sony (kvůli designu), možná i Huawei, ale tam jsem se dozvěděl, že v případě Huawei se jedná o telefony tak na rok, pak nastupuje na řadu servis… U Sony se zase vyplatí kupovat spíš kousky z vyšší cenové kategorie, no slečna mě málem poslala do pro telefon ke konkurenci :-)

  2. Dominik (neregistrovaný)

    No ja si u nich objednal Alcatel onetouch idol 2 mini s a ten poukaz na o2 tv mi neposlali… Tak jsem jim napsal na fb a prej to budou řešit :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).