O2 XDA Trion – HTC Hermes se 400Mhz procesorem !

O2 XDA TrionNa internetových stránkách německého operátora O2 se dnes objevil XDA Trion, upravená verze všem dobře známého HTC Hermese. I když je u něho stále napsáno \”Coming Soon\”, je to jistě dobrá zpráva.

Hardwarové specifikace jsou téměř totožné jako u Varia 2, které se chystá nabídnout jako první německý T-Mobile, avšak Trion od O2 bude nabízet 400Mhz procesor od Samsungu. Vario 2 od T-Mobilu má pouze 300Mhz procesor. Trion má ještě navíc další dvě softKeys u ovládacího joysticku – první tlačítko slouží v vyvolání nabídky Start, druhé jako potvrzovací tlačítko Ok případně jako Křížek. Zejména přítomnost potvrzovacího tlačítka kvituji s povděkem, dokáže ušetřit spoustu tapnutí stylusem a ovládání pomocí tlačítek díky tomu bude zase o něco snadnější.

Cena za Triona se bude u tohoto operátora pohybovat mezi 700-800 euro (bez smlouvy), což je částka hodně vysoká. Na trh se jej německý operátor O2 chystá uvést během července letošního roku.

Tip: Přečtěte si naše preview na MDA Vario 2. Na serveru PocketPCthoughts.com se dnes objevila informace o PDA od společnosti PosData, které svou konstrukcí celkem připomíná HTC Hermese, avšak běží na operačním systému Windows CE 5.0.

Zdroj: the::unwired

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku