Domů » Bleskovky » O2 vrací do nabídky předplacené Go karty. Zákazníci mohou vybírat ze 2 variant

O2 vrací do nabídky předplacené Go karty. Zákazníci mohou vybírat ze 2 variant

Operátor O2 od června vrací do nabídky předplacené karty pod označením GO. Zákazníci si budou moct vybrat ze dvou variant: karta GO zdarma při měsíčním dobití 300 korun nabídne neomezené volání do sítě O2 a také na pevné linky a k tomu zanedbatelnou hrstku dat zdarma (jen 50 MB).

Karta GO neomezeně pak za 20 korun na den umožní neomezené volání do všech sítí a připojení k Internetu pro zprávy a chat. Karty budou k dispozici ve standardních prodejních kanálech a na webu O2.Všichni zákazníci předplacených karet GO od O2 mohou využívat Odměnu za dobití a také Extra výhody, který každý měsíc nabízí slevy u vybraných partnerů.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

3 komentářů

  1. Ve světě virtuálů naprosto k smíchu.

  2. Dokud to nebude stat jako chleba tak ani nahodou

  3. Na to není co říci. Je mi z těch tří opů na blití…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).