Domů » Bleskovky » O2 upravuje datové tarify: Vyšší FUP a LTE až s rychlostí 110 Mbps

O2 upravuje datové tarify: Vyšší FUP a LTE až s rychlostí 110 Mbps

Od 15. července všechny datové tarify od O2 zrychlí na maximální rychlost 110 Mb/s pro stahování a 55 Mb/s pro nahrávání dat. Aktuálně mohou LTE síť zákazníci O2 využívat v Praze, v Brně a na Vysočině, a již nyní se aktivně pracuje na pokrývání dalších oblastí.


Aktuální mapa pokrytí internetem od O2 (stav k 14. červenci)

Od zítřejšího dne dále O2 nabízí tarify pro mobilní data v noteboocích a tabletech za nové ceny a s novými podmínkami. Tarif Mobilní internet nyní nabízí 5 GB dat místo dřívějších 3 GB.

Tarif Rychlost Cena se závazkem Cena bez závazku
Mobilní internet 1,5 GB 110 Mb/s 199 Kč 299 Kč
Mobilní internet 5 GB 449 Kč 549 Kč
Mobilní internet 10 GB 649 Kč 749 Kč

Uvedené ceny platí při uzavření závazku na 24 měsíců pro zákazníky z řad domácností i živnostníků, kteří již využívají jednu ze služeb O2.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

  1. xzeit (neregistrovaný)

    Tak a teď přejdu asi od T-Mobilu k O2, pokud mi nedají těch 1,5 GB dat, které chci..

  2. Docela je smutne jak svetle modra barva (EDGE) prevazuje na vetsine uzemi CR. O2 me nezajima pokryti obyvatelstva, ale pokryti plochy.

  3. Mnau (neregistrovaný)

    A co predplacenky a datovy tarify? Taky LTE, nebo zase nic?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).