Domů » Bleskovky » O2 TV míří na chytré televize. Majitelé Samsung Smart TV si ji pustí i bez set-top boxu

O2 TV míří na chytré televize. Majitelé Samsung Smart TV si ji pustí i bez set-top boxu

Operátor O2 vstoupil do světa chytrých televizí. Od poloviny října mohou majitelé televizorů Samsung vyrobených v roce 2016 a mladších sledovat O2 TV prostřednictvím stejnojmenné aplikace. Tu naleznou v Samsung Storu přímo v televizoru. Verzi aplikace pro televize LG a Android TV představí O2 příští rok. Později se počítá také s verzí pro Apple TV.

„V průběhu října mohou diváci otestovat zkušební verzi naší aplikace O2 TV pro chytré televize Samsung. Začátkem listopadu pak bude k dispozici její ostrá verze,“ popisuje ředitelka O2 TV a digitálních služeb Dana Tomášková. Aplikaci mohou využít jak stávající, tak i noví zákazníci. „Stávající zákazníci O2 TV se jednoduše přihlásí pomocí svých přihlašovacích údajů, ti noví si mohou službu vyzkoušet na měsíc za 1 Kč,“ dodává Tomášková.

O2 TV se všemi funkcemi

V aplikaci mohou zákazníci využívat funkce, na které jsou zvyklí z rozhraní běžné O2 TV nebo mobilní aplikace. Nechybí možnost posunu v čase až sedm dní zpět, přeskakování programu, nahrávání nebo vyhledávání pořadů podle názvu nebo žánru.


O2 TV

Nově přibyla možnost si přidávat pořady do seznamu Oblíbených. K dispozici je také přehledný televizní program (EPG) nebo sekce Filmy, která zahrnuje O2 Videotéku s filmovými novinkami, ale i filmy, které jsou aktuálně ke zhlednutí na kanálech, které má zákazník ve svém tarifu. Celkem tak diváci mohou vybírat z více než 2 tisíc titulů.

O2 TV 2

Jaké jsou technologické požadavky

Aplikaci si mohou ze Samsung Storu stáhnout majitelé chytrých televizorů vyrobených v roce 2016 a novějších. Pro bezproblémové sledování je zapotřebí mít televizi připojenou k internetu o rychlostech 6 až 8 Mb/s. Aplikace O2 TV pro Smart TV umožní sledování v HD rozlišení (1080i).

Dostane se i na majitele starších TV

Aplikace je k dispozici pro všechny modely Samsung Smart TV uvedené na trh v letech 2017, 2018 a 2019. Samsung plánuje aplikaci brzy zpřístupnit i pro televize z roku 2016, v současné době je zde aplikace ve fázi testování.


Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
geronimo_cz
Uživatel
geronimo_cz

o2 uz slibuje aplikaci pro Apple TV nejmene dva az tri roky.. takze dokud neni cokoliv ve storu, tak jim v tomhle ohledu vubec neverim..

Heidenberg
Anonym
Heidenberg

Jeremy Eric Novák: ve storu už je ale pořádně nefunguje takže to pěkné po*rali :D

Petr
Anonym
Petr

u nás doma nejede.

Davka
Anonym
Davka

Zdravím půjde nějakým způsobem aplikace nainstalovat i na starší Samsung TV?

uni
Uživatel
uni

Jaké jsou technologické požadavky

Aplikaci si mohou ze Samsung Storu stáhnout majitelé chytrých televizorů vyrobených v roce 2016 a novějších.

Tomáš
Anonym
Tomáš

Dobrý den bude nějaká možnost upravit seznam programu podle sebe jak u setaboxu? Dekuji

Petr
Anonym
Petr

2.11.2019 – položka O2 TV byla ukončena a již není dostupná. Toto dlouho nefungovalo.

k
Anonym
k

ta aplikace je prisernaa!!! boze proc delate novej design ? aplikace na teelfony a PC a neni tak spatna proc jste ji jen nepredelali pro novou platformu?

Petr
Anonym
Petr

Mám TV Samsung 2017, v říjnu jsem aplikaci v pohodě nainstaloval, ta koncem měsíce byla zrušena, a teď bohužel mi to aplikaci o2tv ani nenajde.