O2 spustilo předobjednávky na Galaxy S5, nejrychlejší získají zdarma náramek Gear Fit

Operátor O2 dnes spustil předobjednávky na očekávaný model Galaxy S5, který se v České republice začne prodávat 11. dubna. Standardní cena telefonu je 18 495 Kč včetně DPH, prvních 170 nejrychlejších k telefonu zdarma získá i chytrý fitness náramek Gear Fit, jehož standardní cena by se měla pohybovat okolo 5000 Kč.

O2 telefon nabízí v 16GB černé a bílé verzi, další barevné varianty zatím v nabídce chybějí. Podrobnosti o akci najdete na webu operátora.

Samsung Galaxy S5: Videopohled

Samsung Gear Fit: Videopohled

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

11 komentářů

 1. Royce (neregistrovaný)

  A pak že nokia nadsazuje ceny nových telefonů.. a tohle je co? :-D

 2. M.BoBo (neregistrovaný)

  Nahodou tady k nemu mate Samsung Gear Fit, ktery pripadne prodate a razem jste z 18495,- na 13495,-. Samozrejmne za 5k asi nikdo bazarovy nekoupi, ale za 4k ano a pak mate celkem slusnou cenu na novinku.

 3. uni (neregistrovaný)

  Mě by až tak netrápila absence jiných barviček, jako spíše použitelné verze, tedy 32/64GB. A nikoli 9GB nebo kolik má tenhle pseudo hi-end.

 4. McJobs (neregistrovaný)

  Radsej lopatou po hlave ako smartphone od Samsungu

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *