Domů » Bleskovky » O2 spustilo předobjednávky na Galaxy S5, nejrychlejší získají zdarma náramek Gear Fit

O2 spustilo předobjednávky na Galaxy S5, nejrychlejší získají zdarma náramek Gear Fit

Operátor O2 dnes spustil předobjednávky na očekávaný model Galaxy S5, který se v České republice začne prodávat 11. dubna. Standardní cena telefonu je 18 495 Kč včetně DPH, prvních 170 nejrychlejších k telefonu zdarma získá i chytrý fitness náramek Gear Fit, jehož standardní cena by se měla pohybovat okolo 5000 Kč.

O2 telefon nabízí v 16GB černé a bílé verzi, další barevné varianty zatím v nabídce chybějí. Podrobnosti o akci najdete na webu operátora.

Samsung Galaxy S5: Videopohled

Samsung Gear Fit: Videopohled

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

11 komentářů

  1. A pak že nokia nadsazuje ceny nových telefonů.. a tohle je co? :-D

  2. Nahodou tady k nemu mate Samsung Gear Fit, ktery pripadne prodate a razem jste z 18495,- na 13495,-. Samozrejmne za 5k asi nikdo bazarovy nekoupi, ale za 4k ano a pak mate celkem slusnou cenu na novinku.

  3. Mě by až tak netrápila absence jiných barviček, jako spíše použitelné verze, tedy 32/64GB. A nikoli 9GB nebo kolik má tenhle pseudo hi-end.

  4. Radsej lopatou po hlave ako smartphone od Samsungu

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).