Sledujte nás na YouTube

O2 nabízí 64GB Nokii Lumia 1020 za necelých 18 000 Kč

V minulosti jsme vás informovali o tom, že operátor O2 jako jediný v ČR do své nabídky zařadí 64GB verzi fotomobilu Nokia Lumia 1020, standardně se totiž u nás prodává varianta s 32 GB interní paměti. „V tuto chvíli budeme nabízet pouze bílou variantu. Podle zájmu ze strany zákazníků se potom rozhodneme, zda nezařadit i další barevné varianty,“ upřesňuje tiskové oddělení společnosti O2.


Lumia 1020 v nabídce O2

O2 64GB Lumii 1020 nabízí ve volném prodeji za 17 995 Kč. Chcete-li se o telefonu dozvědět více, přečtěte si naši podrobnou recenzi.

Lumia 1020 není nejlevnější – podívejte se, kde ji můžete pořídit nejvýhodněji?

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Martin (neregistrovaný)

    Dobrý den.

    Bude O2 nabízet nokii lumii 1020 64GB v jené barvě než v bíle?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *