Domů » Bleskovky » O2 Multi Internet: Sekundární SIM karta pro mobilní internet za 99 Kč/měsíc

O2 Multi Internet: Sekundární SIM karta pro mobilní internet za 99 Kč/měsíc

Od 1. srpna začne operátor O2 nabízet novou službu v oblasti mobilního internetu. Zákazníci už nebudou muset hledat veřejné Wi-Fi sítě nebo vytvářet vlastní hotspot prostřednictvím svého mobilního telefonu. Za měsíční poplatek 99 Kč získají MultiSIM kartu, která jim umožní sdílet datový limit z jejich mobilního telefonu i na dalších zařízeních.

S MultiSIM kartou nebude možné telefonovat ani posílat SMS, služba umožní pouze datový provoz, a to ve stejném rozsahu, jaký má jeho primární SIM karta. Mobilní telefon i další zařízení pak spolusdílí datový objem i rychlost. MultiSIM půjde využít také v roamingu, účtování vyčerpaných dat pak odpovídá tomu, kde se zákazník se zařízením nachází. Informační SMS o stavu a čerpání dat vždy chodí na primární SIM kartu. Uvedená služba bude dostupná pro nové i stávající zákazníky z řad domácností.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Mára (neregistrovaný)

    Asi jim došly prachy na výstavbu LTE sítí, to je jasné další hovadina jak od zákazníku vytřískat prachy.

  2. Chápal bych 99Kč za další SIMku s vlastním FUPem, ale sdílený FUP? To dám radši 89Kč měsíčně za datovou SIMku od Vodafonu s 500MB FUPem pro tablet a kvalitním datovým pokrytím (LTE).

  3. Mě by spíš zajímalo, jestli to jde zkombinovat s BlackBerry Internet Service (BIS), které je neomezené… hhh :)

  4. 99Kc za nic, uzasna nabidka.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).