Domů » Bleskovky » O2 Multi Internet: Sekundární SIM karta pro mobilní internet za 99 Kč/měsíc

O2 Multi Internet: Sekundární SIM karta pro mobilní internet za 99 Kč/měsíc

Od 1. srpna začne operátor O2 nabízet novou službu v oblasti mobilního internetu. Zákazníci už nebudou muset hledat veřejné Wi-Fi sítě nebo vytvářet vlastní hotspot prostřednictvím svého mobilního telefonu. Za měsíční poplatek 99 Kč získají MultiSIM kartu, která jim umožní sdílet datový limit z jejich mobilního telefonu i na dalších zařízeních.

S MultiSIM kartou nebude možné telefonovat ani posílat SMS, služba umožní pouze datový provoz, a to ve stejném rozsahu, jaký má jeho primární SIM karta. Mobilní telefon i další zařízení pak spolusdílí datový objem i rychlost. MultiSIM půjde využít také v roamingu, účtování vyčerpaných dat pak odpovídá tomu, kde se zákazník se zařízením nachází. Informační SMS o stavu a čerpání dat vždy chodí na primární SIM kartu. Uvedená služba bude dostupná pro nové i stávající zákazníky z řad domácností.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

 1. Mára (neregistrovaný)

  Asi jim došly prachy na výstavbu LTE sítí, to je jasné další hovadina jak od zákazníku vytřískat prachy.

 2. djkure (neregistrovaný)

  Chápal bych 99Kč za další SIMku s vlastním FUPem, ale sdílený FUP? To dám radši 89Kč měsíčně za datovou SIMku od Vodafonu s 500MB FUPem pro tablet a kvalitním datovým pokrytím (LTE).

 3. WhiteRabbit (neregistrovaný)

  Mě by spíš zajímalo, jestli to jde zkombinovat s BlackBerry Internet Service (BIS), které je neomezené… hhh :)

 4. nox (neregistrovaný)

  99Kc za nic, uzasna nabidka.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *