Domů » Bleskovky » O2 jako první operátor nabídne smartphony značky Xiaomi

O2 jako první operátor nabídne smartphony značky Xiaomi

Společnost O2 jako první operátor v České republice zařadí 1. listopadu do své nabídky smartphony a vybrané příslušenství značky Xiaomi. Novinky budou dostupné na všech prodejnách i v e-shopu.

V nabídce operátora nebude chybět smartphone Xiaomi Redmi Note 5A za 3 595 Kč. V prodejnách i na e-shopu najdou zákazníci i model Xiaomi Mi A1 za 6 495 Kč (recenze). V budoucnu O2 do nabídky zařadí také vlajkový model této značky, bezrámečkový Xiaomi Mi Mix 2 (první dojmy).


U O2 zákazníci od listopadu najdou i chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit za 3 990 Kč. V nabídce nechybí ani chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2 za 899 Kč (recenze). Telefony si mohou zákazníci koupit také na splátky bez navýšení s nulovou akontací a zřídit si k němu pojištění proti krádeži nebo poškození. Využít mohou i výkupu svého starého telefonu; hodnotu odkoupeného mobilu jim O2 odečte z ceny nového zařízení.

Operátor O2 zařadil značku Xiaomi do svého portfolia ve spolupráci s distributorem eD´ system Czech a společností Seymoore Trade, který je jedním z oficiálních dovozců značky do ČR.


Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Molex
Uživatel
Molex

Může mi někdo vysvětlit výhodu kupování telefonu u operátora? Nesmyslný bloatware, pomalé updaty, cena stejná a spíš vyšší než v eshopech… „Dotování“ telefonů se prakticky již nekoná prakticky nikde a pokud, tak max. dorovná ceny eshopů z oficiální distribuce…

htcjirka
Uživatel
htcjirka

Zrovna u O2 nikoliv, zadny bloatware, zadne pomalejsi updaty apod.Dotovani celkem funguje, zrovna nedavno jsem bral telefon jen kvuli prodlouzeni smlouvy a obratem ho dal k prodeji na net.