Domů » Bleskovky » NVIDIA Shield Tablet: V pátek k 32GB LTE verzi zdarma získáte bezdrátový ovladač

NVIDIA Shield Tablet: V pátek k 32GB LTE verzi zdarma získáte bezdrátový ovladač


NVIDIA Shield Tablet s Androidem 5.0 Lollipop

V případě, že si brousíte zuby na NVIDIA Shield Tablet (recenze), máme pro vás skvělou zprávu. Již tento pátek si 32GB LTE variantu budete na Alza.cz moci zakoupit ve speciální nabídce, kdy k tabletu v rámci Green Box bundlu dostanete zdarma kódy pro stažení titulů Half Life 2 (+ nově vydaná Episode One) a Portal zcela zdarma. Na každém tabletu je rovněž v základu předinstalovaná plná verze skvělé hry Trine 2.

To ale není všechno – od pátku 28. listopadu k 32GB LTE variantě zdarma dostanete také SHIELD Wireless Controller (bezdrátový ovladač) v hodnotě 1349 Kč. NVIDIA Shield Tablet je mimochodem jedno z prvních zařízení, které se již dočkalo aktualizace na Android 5.0.

-

Pro všechny majitele tabletu připravila NVIDIA herní streamovací službu GRID. Ta aktuálně běží v režimu beta a minimálně do 30. června 2015 bude zcela zdarma. Nově se navíc hráči připojují přímo na evropský server v Dublinu, díky čemuž je odezva skutečně blesková. V nabídce GRIDu aktuálně najdete tituly jako Alan Wake American Nightmare, Borderlands, Borderlands 2, Darksiders, Darksiders 2, Gas Guzzles: Extreme, Dead Island, MX vs. ATV Reflex, Gas Guzzlers: Extreme, Overlord 2, PixelJunk Monsters, Race Driver Grid, Red Faction: Armageddon, Saints Row: The Third, Street Fighter X Tekken, Super Street Fighter IV Arcade Edition, Strike Suit Zero, Trine 2 a The Witcher 2: Assassins of Kings. A další budou přibývat.

Doporučená koncová cena pro LTE verzi byla stanovena na 10 499 Kč, 16GB WiFi verze se prodává za 7 999 Kč včetně DPH. Speciální nabídka se na Alza.cz objeví v pátek 28. listopadu a bude trvat od 00:01 do 23:59.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Diskuze k článku

  1. david m (neregistrovaný)

    A kde? Je tam jenom v zakladu uvedena o neco vyssi cena a zdarma Green box, coz uz byl pred tim, takze cena je ve vysledku skoro stejna. Ovladac k tomu nevidim…:-(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).