Domů » Bleskovky » NVIDIA SHIELD Tablet: Nový update na verzi 1.2.1 vylepšuje výkon 5GHz WiFi

NVIDIA SHIELD Tablet: Nový update na verzi 1.2.1 vylepšuje výkon 5GHz WiFi

NVIDIA dnes začala s uvolňováním nové aktualizace pro tablet SHIELD (recenze). Firmware 1.2.1 přináší spíše drobné změny – vylepšuje výkon WiFi v pásmu 5 GHz, dále zlepšuje rychlost a odezvu u šifrovaných zařízení a má odstraňovat blíže nespecifikované problémy s dobíjením, které se mohly objevit u některých kusů. V případě, že vás zařízení ještě na dostupnost aktualizace neupozornilo, přejděte do nabídky Nastavení – O zařízení – Aktualizace softwaru a ověřte dostupnost aktualizačního balíčku ručně.

NVIDIA také před několika dny potvrdila, že SHIELD Tablet obdrží update na nejnovější Android 5.0 Lollipop. Přesný termín dostupnosti ale zatím nebyl zveřejněn.

-
NVIDIA SHIELD Tablet LTE v maximální výbavě (recenze)

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Petr (neregistrovaný)

    Budete take informovat o Windows Hybridech (tabletech s připojitelnou klávenicí) s grafikou Intel HD 5300 ktera bude vykonejsi nez Tegra K1 a diky Windows i s neporovnatelne vetsi knihovnou her? Děkuji.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).