Domů » Bleskovky » NVIDIA Shield Tablet dostal aktualizaci na Android 5.0.1: Máme pro vás seznam vylepšení

NVIDIA Shield Tablet dostal aktualizaci na Android 5.0.1: Máme pro vás seznam vylepšení

Pokud nebudeme počítat referenční modely řady Nexus, patří NVIDIA Shield Tablet (recenze) mezi jedno z prvních zařízení, které se dočkalo aktualizace na Android 5.0. V NVIDII ale nelení a dnes uvolnili aktualizaci na další verzi Androidu – 5.0.1, která opět přináší řadu vylepšení a oprav. Zde je kompletní seznam změn:

  • nová verze Androidu 5.0.1 Lollipop opravuje řadu nahlášených chyb
  • vylepšení v UI systému a responsivních prvcích, úprava v přepínači aplikací
  • novinky ve fotoaparátu: nové efekty pro fotografie a video (HDFX), které naplno využívají možností grafického akcelerátoru Tegra K1
  • NVIDIA reagovala na žádosti uživatelů a vrátila zpět SHIELD Power Control Menu
  • optimalizace práce s pamětí
  • podpora pro OpenGL 4.5
  • opravy a vylepšení v lokalizaci

 


Aplikace pro fotografování se dočkala výrazných změn

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Diskuze k článku

  1. Ostatni vyrobci tvrdi, jak je to hrozne slozite „vyrobit“ aktualizaci, vytvareji ruzne poucne letacky o tom, jak je to narocne, kolik to zabere testovani a pak stejne vydaji nestabilni a pomaly smejd. A proto jsem rad, ze je tu nVidia, ktera jasne ukazuje, ze vytvoreni aktualizace OPRAVDU NETRVA TISIC LET, jak se nam ostatni snazi nakecat. Samozrejme pokud maji svuj system prace, ktery se jmenuje „pojdme to udelat nejsloziteji jak se da“, tak je zazrak, ze se nejake aktualizace vubec nekdy dockame…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).