Domů » Bleskovky » NVidia Shield dostává aktualizaci: Opravuje některé chyby a zlepšuje kvalitu streamování

NVidia Shield dostává aktualizaci: Opravuje některé chyby a zlepšuje kvalitu streamování

Vlastníte-li kapesní herní konzoli NVidia Shield, můžete si v nastavení systému zkontrolovat aktualizace – měl by vám být nabídnut ke stažení aktualizační balíček, který opraví některé chyby a zlepší kvalitu při streamování obrazu skrze GameStream.

  

Po aktualizaci by se nemělo stávat, že se ikonka služby Twitch na domovské obrazovce přemění na nefunkční ikonku zeleného robota, rovněž je opravena chyba při automatickém otáčení obrazovky nebo při spouštění vybraných her, které vyžadují gyroskop. Update má velikost 481 MB. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).