NVIDIA rozšiřuje tým dvěma novými viceprezidenty pro evropský trh

Společnost NVIDIA včera oznámila jmenování dvou nových viceprezidentů s působností pro Evropu, Střední východ a Indii. Jaap Zuiderveld byl jmenován viceprezidentem pro Sales a Marketing, a Xochilt M. Balzola-Widman byla jmenována viceprezidentkou pro Consumer Business výše uvedeného regionu.


Jaap Zuiderveld (vlevo) a Xochilt M. Balzola-Widman

Zuiderveld přišel do NVIDIE z londýnské Colt Technology Services, kde vedl enterprise services business’s global direct sales force. Dříve působil jako COO a výkonný ředitel pro Evropu ve společnosti ACN, a jako CEO v Active 24, kam postoupil z pozice COO ve stejné společnosti.

Zuiderveld má tak více než dvacetileté zkušenosti v oblasti IT a telekomunikačního průmyslu, když ještě před uvedenými pozicemi zastával důležité funkce ve společnostech Versatel Telecom International, KPN Telecom a British Telecom. V NVIDII vede veškeré aktivity v rámci Evropy, Středního východu a Indie & Ruska. Je zodpovědný za růst v oblastech consumer, enterprise, automotive a embedded.

-
NVIDIA SHIELD Tablet v maximální výbavě

Tip ke čtení – recenze NVIDIA Shield Tablet LTE: Nekompromisní rychlík (nejen) pro hráče

Balzola-Widmann přišla do NVIDIE ze společnosti Amazon, kde měla na starosti produktovou řadu Kindle v rámci střední Evropy. Je zkušenou veteránkou herního průmyslu ze svého působení na senior pozicích ve společnostech  Activision Blizzard a Electronic Arts. Během své dvacetileté kariéry zastávala Balzola-Widmann také manažerské posty v evropských divizích společností Ingram Micro a Symantec. Je zodpovědná za rozvoj a růst spotřebitelského kanálu společnosti NVIDIA, tedy vlastní značky GeForce a SHIELD, a to pro již zmíněný region EMEAI.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *