NukAS: ActiveSync killer pro Windows XP

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

NukASFreeware aplikace NukAS možná přinese řešení všem uživatelům, kteří mají problémy se synchronizací přes ActiveSync. Osobně se mi zejména se staršími verzemi ActiveSyncu stávalo, že se mi zařízení po několika hodinách připojení najednou odpojilo a musel jsem tedy synchronizovat znovu. S aktuální verzí ActiveSyncu 4.1 šel naštěstí tento problém pryč, ale přesto se občas nějaké problémy se synchronizací mohou vyskytnout.

A právě od toho je tu NukAS, jednoduchá aplikace (pouze pro operační systém Windows XP), díky které můžete v případě potřeby “odstřelit” aktivní spojení přes ActiveSync, dále můžete využít tlačítka Reconnect, které v případě nečekaného ukončení synchronizace dokáže připojení obnovit. V případě potřeby můžete využít třetího tlačítka Explore, díky kterému si snadno zobrazíte soubory ve vašem zařízení (při aktivním spojení přes ActiveSync).

Aplikaci NukAS stahujte v naší Download sekci.

Zdroj: gpcarreon.com

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku