Domů » Bleskovky » Nový OnePlus One můžete získat už za 20 Kč. Co pro to musíte udělat?

Nový OnePlus One můžete získat už za 20 Kč. Co pro to musíte udělat?

Nově představený telefon OnePlus One nabízí takřka bezkonkurenční poměr cena/výkon. Za cca 6 000 Kč bez DPH (a cla) dostanete špičkový hardware doplněný velkým (pro někoho možná až příliš) displejem či 13Mpx fotoaparátem, a to je kombinace, na kterou uslyší mnoho uživatelů. Výrobce jde ale dál a přichází s možností získat telefon mezi prvními (do prodeje půjde koncem druhého čtvrtletí) za pouhý jeden dolar, tedy zhruba 20 Kč.

 

Vše, co musíte udělat je natočit, jak zníčíte svůj dosavadní smartphone a poté už jen doufat, že jste tak neučinili nadarmo. Akce totiž platí pouze pro stovku nejrychlejších. Nejsme si úplně jistí, jestli jde ze strany výrobce o dobrý nápad, přinejmenším si však zajistil publicitu navíc. Začátek této bláznivě destruktivní akce je naplánován na 25. dubna a na oficiální stránce naleznete zbývající odpočet. Upozorňujeme, že za případné poškození vašeho telefonu neneseme žádnou zodpovědnost a vše tedy provádíte na vlastní nebezpečí.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

11 komentářů

 1. Jan (neregistrovaný)

  Mat istotu, tak po L920 kludne klepnem :)

 2. fore (neregistrovaný)

  Moc pěkný kousek, jen se trochu bojím fotoaparátu. Sony s těmahle 13 mpx kouskama moc slávy nepobralo a druhá věc: proč je baterie bez rozebrání nevyměnitelná, když už se dá sundat zadní kryt a doslova si na ni de šáhnout. Uvidíme co ukážou testy ve světě.

  • Jochen (neregistrovaný)

   Fotky vypadají naopak hodně dobře. Hlavně ve špatných světelných podmínkách. Uvidíme ale, co na to nezávislý testy…no :)

  • Kdyby byla vyjímatelná baterie, nemohla by tam být taková kapacita co tam je…… Proto.

 3. Marcek (neregistrovaný)

  Tak jsem rozflágal moji G2 kladivem videl posláno cca 2 minuty :)

 4. Tak to jako mám rozbít svůj 3GHz Note 3? No tak to bych musel teda upadnout :D

  Ale jinak to pro tuto značku bude dobrá reklama se mi zda :)

  • „3GHz Note 3“

   Na parametry si hraji male deti.Bohuzel mas system/telefon,ktery nezachrani ani tech 3GHz ikdyby to bylo 32 jadro.

  • To se nedivím, Note 3 bych taky nezničil kvůli takové nejistotě :-)

  • Tom (neregistrovaný)

   Hele, jirko, co je to uchylku klikat na kazdy clanek o tvem nenavidenem „reklamosystemu“ a jenom trollovat? Diskuse by mohli byt mnohem vecnejsi a klidnejsi kdyby si se nekdy dokazal zdrzet blbych kecu.

 5. Dalamar (neregistrovaný)

  V zemích, na které se akce vztahuje, není ČR, možná by bylo fér to v článku hned na začátku napsat ;-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).