Domů » Bleskovky » Nový datový tarif od Vodafonu: Neomezené surfování za 499 Kč

Nový datový tarif od Vodafonu: Neomezené surfování za 499 Kč

Vodafone od pátku 24. ledna nabídne nový datový tarif Mobilní připojení Turbo s tzv. smart FUP limitem, který nabízí neomezené surfováním po webových stránkách a limit 20 GB pro stahování či sdílení souborů a streamovaný obsah. Nabídka tohoto tarifu je časově omezena. Kromě toho Vodafone zjednodušuje portfolio datových tarifů. Zákazníci si budou nyní moci vybrat z pěti měsíčních datových tarifů podle toho, kolik dat využívají. Nově si mohou také pořídit tablety podporující Turbo Internet se slevou 2 000 Kč s minimálním měsíčním plněním 490 Kč. 

„Pro zákazníky, kteří chtějí naplno využívat síť Turbo Internet, jsme připravili dočasnou nabídku tarifu Mobilní připojení Turbo pro neomezené surfování na webu, kterou si mohou pořídit od 24. ledna do 30. dubna 2014 se slevou 50 procent. Měsíčně tak zákazník zaplatí 499 korun,“ říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu a dodává: „Vyslyšeli jsme také přání našich zákazníků a navyšujeme všem automaticky objem dat u oblíbeného tarifu Red do sítě (resp. Red do sítě pro partnera, Red do sítě pro studenty, Připojení pro mobil standard) ze 150 na 250 MB měsíčně.“ 

S Mobilním připojením Turbo Vodafone představuje také tzv. Smart FUP. Díky němu budou moci zákazníci surfovat po webu stejnou rychlostí i po vyčerpání limitu 20 GB. Na 64 kbit/s se zpomalí pouze sdílení velkých souborů a streamovaný obsah. Standardní Fair User Policy (FUP) zpomalují po dosažení limitu všechny služby internetu. 

Datové tarify

Objem dat

Standardní cena

Promo nabídka

Připojení pro mobil standard

250 MB

178 Kč

Mobilní připojení 500 MB

500 MB

249 Kč

89 Kč

Mobilní připojení 1,5 GB

1,5 GB

399 Kč

 

Mobilní připojení 4 GB

4 GB

519 Kč

259 Kč

Mobilní připojení Turbo*

neomezené surfování

999 Kč

499 Kč

*Tarif Mobilní připojení Turbo lze pořídit do 30. dubna 2014

Služby internetu, které Smart FUP zpomaluje:

 • sdílení velkých souborů, například pomocí služeb Dropbox, Google Drive, iCloud nebo SkyDrive, streaming (například YouTube, Stream.cz a online rádia)

Ke zpomalení dojde po dosažení hranice 20 GB. Všechny ostatní služby internetu, jako například prohlížení webových stránek, posílání emailů, Facebook nebo hraní online her zůstávají zcela neomezené po celou dobu používání tarifu.

Promo nabídka k uvedeným měsíčním datovým tarifům:

 • pořídit si ji mohou noví i stávající, firemní i nefiremní zákazníci od 24. ledna
 • podmínkou je uzavření smlouvy na 2 roky
 • sleva 2 000 korun na tablety Samsung Galaxy Tab 3 10.1 a Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition při uzavření smlouvy na 2 roky s minimálním měsíčním plněním 490 korun
 • možnost získat k datové SIM kartě a tarifu Mobilní připojení Turbo USB modem (Vodafone K5150) za zvýhodněnou cenu 77 Kč
 • platnost slevy je do odvolání (tarif Mobilní připojení Turbo lze pořídit do 30. dubna 2014)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

11 komentářů

 1. Borec (neregistrovaný)

  Pro vesničany kteří jsou jen v dosahu špatné a pakety ztrácející wifi a přitom v dosahu Vodafone LTE 900 to není špatná nabídka. Samozřejmě neznám, jak kvalitní to Vodkafone LTE 900 je, stran zejména pingu. Ale například neomezené on-line hraní i po FUP s dobrým pingem může být pro hodně vesničanů správná volba.

  • LTE 900 od Vodafonu chodí reálně 10Mbps down a 5,5Mbps up, ping 30-50ms.

 2. Martin P. (neregistrovaný)

  dle mého názoru

  -tarif není neomezený, jen mění politiku přístupu k FUP

  -výhodná cena je jen při úpisu na 2 roky

  • mlndsk (neregistrovaný)

   Naprosty souhlas!

   Dokud nebude skutecne neomezeny tarif do 400/mes s dph bez uvazku, tak je to proste vysmech.

   Ad LTE. Az ho uvidim na mobilu, uverim. Do te doby jen sliby.

  • Trifid (neregistrovaný)

   (Y)

  • Trifid (neregistrovaný)

   To měl být palec nahoru :)

  • trubik (neregistrovaný)

   To asi bude výsměch dlouho, jedině v Rakousku a Francii mají něco co se tomu blíží(15,99eur) a DPH tam je menší. Ad LTE – jestli ovšem vůbec máš LTE telefon a LTE sim ;-)

 3. A nejlepší na závěr: Podmínkou je uzavření smlouvy na 2 roky.

  V tom případě přes to pro mě nejede vlak! Budu dál rád využívat od Vodafonu 4 GB za 400 Kč a když budu chtít, kdykoliv odejdu. Ostatně už jsem to udělal několikrát. Sleva 140 korun mi za to opravdu nestojí. Za rok, rok a půl to budou mít za 250 všichni jako standardní cenu.

  Řekněte mi o někom, kdo by měl přehled v tarifní nabídce, nechce zbytečně přeplácet, když nemusí a po roce, roce a půl si nedrbal hlavu.

 4. Mě tedy ty tarify přijdou celkem dost výhodné, oproti stávajícím co jsou an trhu pro běžné užiovatele. Ale holt lidi si budou stěžovat věčně…pokud chcete neomezený internet za korunu bez úvazku…tak si založte vlastní telekomunikační společnost a nabízejte to lidem…uvidíme kolik na tom vyděláte…ale jednodušší je si pořád a pořád na něco stěžovat i když se neustále zlepšují nabídky operátorů – holt ta naše povaha česká….

 5. Tak jsem si ten zázrak chtěl pořídit… Jako stávající firemní zákazník. Oni mi to nechtějí přidat do faktury ale vytvořit nového plátce na zvláštní fakturu…. Tak se nepřipojím…..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).