Nové verze programů WisBar Advance a Fizz Weather

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

WisBar Advance 2.6.0.1Začátkem února jsme vás informovali o nové verzi programu WisBar Advance, který dokáže změnit vzhled horní lišty na PocketPC zařízeních. Kromě toho nabízí i spousty jiných funkcí a v kombinaci s Desktop pluginem si můžete změnit i pracovní plochu ve vašem PPC. I když tato předchozí verze přinesla spousty vylepšení (především v rychlosti programu), objevilo se i několik bugů, které někdy komplikovaly práci s programem.

Je však vidět, že vývojáři nelení a tak tu dnes máme novou verzi s označením 2.6.0.1, která odstraňuje – jak už tomu většinou bývá :-) bugy z předchozí verze.

Demoverzi programu WisBar Advance 2.6 pro PPC stahujte z naší Download sekce.

Další informace a nové skiny naleznete na stránkách výrobce.

 

FizzWeatherAni pánové ze společnosti FizzSoftware nelenili a před několika dny představili novou verzi jejich oblíbeného programu FizzSoftware pro PPC. Tento program umožňuje sledovat počasí ve více než 58000 městech po celém světě, samozřejmě nechybí ani zobrazování přímo na pracovní obrazovce formou pluginu. FizzWeather 2.2 podporuje operační systémy Windows Mobile 2003/SE a 5.0, nechybí podpora VGA displejů či možnost přepnutí do Landscape režimu.

Počasí můžete sledovat také na mapách, nechybí různé grafy s přehledem aktuální teploty ve vybraných lokalitách, sněhové zpravodajství z různých světových středisek či třeba synchronizace dat s počasím přes ActiveSync. Nechybí ani možnost změny skinu programu.

Novou demoverzi 2.2, která je plně funkční po dobu 3 dnů můžete stahovat z naší Download sekce. Za vyzkoušení stojí i další produkt z dílny FizzSoftware s názvem FizzTraveller 2.2.

Kompletní seznam funkcí programu naleznete na jeho oficiálních stránkách.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku