TOPlist

Nové rozšíření pro hru Forza Horizon 5 potěší milovníky závodů rallye

forza horizon 5 rally adventure 3
  • Nové rozšíření s názvem Rally Adventure nabídne nový region Sierra Nueva se šesti různými biomy
  • Datum vydání bylo nastaveno na 29. března pro PC, Xbox One, Xbox Series X/S a Xbox Clound Gaming
  • Součástí budou nová auta, hudba i vylepšená technická stránka

Vývojářské studio Playground Games oznámilo druhé velké rozšíření pro oceňovanou závodní hru Forza Horizon 5. DLC s názvem Rally Adventure zavede hráče do nové oblasti Sierra Nueva severně od mapy Mexika ze základní hry. Jak název napovídá, vše se bude točit kolem frenetických závodů rallye s důrazem na preciznost v každé zatáčce. Datum vydání bylo nastaveno na 29. března, a to pro PC, Xbox Series X/S, Xbox One a Xbox Cloud Gaming. Předplatitelé Game Passu mohou DLC získat se slevou.

Sierra Nueva sestává z nových prostředí, silnic a závodních okruhů, které budete prozkoumávat z nové počáteční lokace The Horizon Badlands Festival. Region tvoří šestice nových biomů včetně úchvatného kaňonu či kompletně zničitelného lesa, lákají tvůrci v tiskové zprávě. Rallye je velmi náročnou závodní disciplínou, což by se ve srovnání se základní hrou mě odrazit na vyšší obtížnosti závodů.

Součástí balíčku jsou i pokročilé možnosti úpravy vozidel, díky nimž si můžete vytvořit dokonalé rallye vozidlo, či nová hudba v podobě playlistu Epitaph pro vyznavače punkrockové muziky. Nechybí ani přepracovaná technická stránka hry v podobě vylepšených zvuků nebo pokročilé deformace terénu.Hraní Call of Duty Warzone na Xbox gamepaduNepřehlédněte

Boj o Call of Duty pokračuje. Na stranu Microsoftu se přidalo Nintendo i Nvidia

Rozšíření obsahuje plnohodnotný a svébytný režim kariéry včetně unikátních způsobů získávání zkušenostních bodů a odměn či odemykání nového obsahu. Vozový park se rozšíří o deset kousků, mezi nimiž najdete namátkou třeba 1973 Hoonigan Volkswagen Baja Beetle Class 5/1600 “Scumbug” či 2022 Ford F-150 Lightning Platinum.

Autor článku Marek Bartík
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Kapitoly článku