Domů » Bleskovky » Nový obrázek chystaného modelu Sony Xperia Z4 odhaluje černou variantu

Nový obrázek chystaného modelu Sony Xperia Z4 odhaluje černou variantu

Japonskému výrobci se příliš nedaří utajit svou chystanou vlajkovou loď a již jsme tak měli možnost spatřit oficiální rendery bílé varianty a snímky černé verze. Tmavší provedení se nyní objevuje také na novém renderu od výrobce a potvrzuje, že velkých změn v oblasti designu se nedočkáme.

 
Xperia Z4 na novém obrázku, tentokrát v černé barvě

Před několika dny se na povrch dostalo také několik fotografií zachycujících kryt pro Xperii Z4. Ten se stal dalším důkazem toho, že bude chybět nativní podpora bezdrátového nabíjení, jelikož zde není přítomen výřez na magnetický konektor. Výrobce jej pravděpodobně shledal nepotřebným, jelikož Xperia Z4 bude postrádat krytku microUSB portu a tím se proces dobíjení přes kabel značně zjednoduší. Rozmístění ovládacích prvků mimo to nicméně plně souhlasí s dostupnými fotografiemi samotného smartphonu.

   

Sony Xperia Z4 by měla dostat do vínku 5,2palcový QHD displej a o výkon se postará osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 810 doplněný o plné 4 GB operační paměti. Vnitřní úložiště nabídne v závislosti na variantě 32/64 GB prostoru do kterého se mimo jiné budou ukládat snímky z 20,7Mpx fotoaparátu. Kapacita baterie zatím odhalena nebyla, víme však, že akumulátor nebude uživatelsky vyměnitelný. Dosud stále nebylo uveřejněno datum oficiálního představení, je však dosti pravděpodobné, že se dočkáme ještě v tomto čtvrtletí.


Xperia Z4 v bílé verzi

  

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

3 komentářů

  1. Petr (neregistrovaný)

    Tak to vypadá, že Xperia Z3 je po designové stránce lepší… Tohle je takové univerzální. Bude chybět magnetický konektor, který by mně chyběl. Vlastním Xperii Z3 a nevidím důvod k upgradu…

  2. PDD (neregistrovaný)

    Nuuuudaaa…

  3. Tomáš (neregistrovaný)

    Jak souvisí absence magnetického konektoru s tím, že má či nemá mít Z4 podporu bezdrátového nabíjení?!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).