Domů » Bleskovky » Nové informace o Xiaomi Mi5: Těšte se na ultratenké tělo

Nové informace o Xiaomi Mi5: Těšte se na ultratenké tělo

Nová vlajková loď společnosti Xiaomi na sebe již nenechá dlouho čekat a na povrch se tak dostává čím dál více informací. Mezi ně můžeme zařadit i snímek zachycující hliníkové šasi telefonu s rozměry 140,9 x 71,4 x 5,1 mm. Již delší dobu je známa skutečnost, že rámeček okolo obrazovky bude velmi tenký, pokud tak nepřibude mnoho plastu nad či pod šasi, mohl by velmi tenký být i samotný telefon, ačkoliv na odhad konkrétních čísel je ještě brzy.


Chystaný tabletofon, jenž by údajně mohl nést označení Xiaomi Mi4s

V souvislosti s tím také z Foxconnu unikly rendery chystaného tabletofonu, jenž by poněkud nelogicky měl nést označení Mi4s. Spekuluje se o tom, že Xiaomi plánuje představit více zařízení najednou, jednoznančnější závěry k těmto obrázkům si však netroufáme utvářet. Pravda se nicméně ukáže brzy, jelikož tisková konference, kde budou zařízení odhalena, se koná již patnáctého ledna.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

12 komentářů

 1. Johny (neregistrovaný)

  proboha co to je za odpornou poloisometrickou perspektivu :D

 2. neregistrovany (neregistrovaný)

  tloustka je ukradena hůavne at nema ramecky konecne

  • Johny (neregistrovaný)

   co furt máte s těma rámečkama? Furt rámečky rámečky, hlavně ať nejsou rámečky.

  • Michal (neregistrovaný)

   To je jednoduchý a logický – čím menší rámeček, tím větší displej v menším těle. Čím větší displej, tím komfortnější ovládání, čím menší tělo, tím lepší „nositelnost“ v kapse a líp se menší tel. drží…

  • A tým väčšia šanca na nechcené kliky…

  • Johny (neregistrovaný)

   Michal: ale prosimtebe. O půl cm větší displej. Furt: „hlavně aby byl displej až ke krajům! A žádné rámečky, blééé, rámečky. Tfuuuj, ono to má rámeček! Ježiš takovej tlustej rámeček, tak to bych si nekoupil“ Boha. Se vždycky vynoří nějaká hysterie a chytí se toho kde kdo a kňučí a kňučí. Kvůli naprostejm blbostem.

 3. Tibor (neregistrovaný)

  tloustka je ukradena.. ne tak celkom ak kvoli tomu bude bateria trpiet

 4. Tomouch (neregistrovaný)

  Tahle honba za tloušťkou je tak kontraproduktivní až to bolí! Kdyby rači přidali o 3-4mm navíc tak se jim tam aspon vydá jednou tak velká baterka a aspon by to vydrželo. A nikdo by nemusel řešit nějaký šetřící režimy který všechno vypnou a pak je z telefonu drahá cihla.

 5. Mě by spíš zajímalo jestli to zas zabijou tím, že nebude podporovat všechny evropské frekvence LTE jak to měla verze 4. Ta zvládá u nás jen 1800 MHz a tudíž jde jen v Praze a Brně. A tam je všude 3G+ takže tam ta podpora není tak důležitá jako na vsích a v terénu mimo město. Sám to vidím v Německu kde je LTE od T Mobile téměř všude a komfort používání celého zařízení je hodně znát. Vidím ten rozdíl v rychlosti na L925 s LTE a L630 pouze s 3G, který je jen ve větších městech. Jinak jste všude odkázáni na EDGE. Rozdíl jako jezdit Mercedesem nebo Wartburgem.

 6. kolemjdouci (neregistrovaný)

  2Douglass:

  z pohledu prodeju novych telefonu jsou pro Xiaomi top trhy Cina a Indie. To co mame za frekvence LTE v Evrope je zdaleka vubec nezajima a a nejspis se to jen tak nezmeni.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).