Sledujte nás na YouTube

Nové Full HD televizory Toshiba řady L74: Chytré funkce a nápaditá vylepšení

Společnost Toshiba oznámila uvedení nové řady televizorů L74. Tyto nové Full HD televizory by měly přinést vyšší kvalitu zvuku i obrazu a celou řadu nových funkcí.

 

Nová služba MediaGuide Replay dokáže uživateli podle osobnostního profilu doporučit, nebo dokonce nahrát pořad nebo seriál, který v minulosti sledoval, nebo jemu podobný. Další zajímavostí této modelové řady bude technologe separace zvuku, která dokáže oddělit zvuky na pozadí od dialogu. Pokud uživatel sleduje živě fotbalový zápas a chce být více ponořen do akce, může tak například vypnout komentář. Nebo lze při sledování filmu zvýšit hlasitost dialogů a snížit úroveň zvuků na pozadí.

 

Modelová řada L74 by měla být v Evropě dostupná během druhého čtvrtletí tohoto roku a televizory budou k dispozici v úhlopříčkách 42″ (107 cm), 47″ (120 cm) a 55″ (140 cm). Zařízení budou pouze Full HD a vybavené 4× HDMI (včetně 1× HDMI s podporou MHL), 2× USB, počítačovým vstupem, zabudovanou Wi-Fi, HDMI-CEC a Intel WiDi.

Tomáš Kápl

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *