Domů » Články » Nové fotky a informace o HTC Prophet

Nové fotky a informace o HTC Prophet

prophet_smO chystaném nástupci HTC Magicianu (alias T-Mobile MDA Compact) jménem Prophet jsme vás poprvé informovali v pondělí. Dnes byly zveřejněny na švédském webu Sphone.se nové skutečné fotografie tohoto Pocket PC komunikátoru a několik, povětšinou již známých, podrobností.

HTC Prophet neboli Qtek S200 má podobný design jako jeho předchůdce Compact, nabídne pouze drobné úpravy v oblasti tlačítek. Komunikátor poběží na Windows Mobile 5.0, 64MB RAM a 128MB ROM paměti doplněných 416MHz procesorem. Komunikační stránku obstarává GSM modul, EDGE a Wi-Fi. O zábavu se postará 2MPx fotoaparát, obejít se bohužel musíme bez FM rádia.

Na trhu by měl být Prophet dostupný začátkem příštího roku za předběžnou cenu 600 – 660 dolarů (mezi 15 000 a 16 500 Kč).

 

Pro zvětšení klikněte na obrázek
prophet_1

prophet_2

Zdroj: msmobiles

Aleš Lalík

3 komentářů

  1. No – ackoliv jsem zastance HTC zarizeni, tak musim rict, ze v tomhle pripade to bude mit Prophet oproti Atomu od Quanty hooodne tezke.. Obzvlaste, pokud se to bude opravdu prodavat za takovouhle cenu To se mi vic zamlouva Atomek…

  2. Zatím se jedná pouze o odhad ceny, takže skutečná částka snad bude lepší

  3. drobna zlepseni … ted co koukam na dalsi vychytavky .. zachvili umts a gps …

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).