Domů » Články » Nová verze populárního KevTrisu je tady

Nová verze populárního KevTrisu je tady

KevTris 1.1Všechny majitele smartphone a PPC zařízení, kteří si občas rádi zahrají nějakou logickou hru jistě potěší informace o nové verzi oblíbeného Kevtrisu 1.1. Jedná se o propracovaný klon tetrisu, který v nové verzi přináší řadu vylepšení.

Přidána byla podpora OS Windows Mobile 5.0, nyní si jej mohou zahrát také majitelé QVGA smartphonů (i PPC), a pokud se mezi vámi najde někdo s telefonem, který má displej 240×240, pak věřte, že si Kevtris můžete vychutnat také :-) Jak dále autor KevTrisu uvádí, předělána byla grafika ve hře.

Plnou verzi 1.1 pro Smartphone i PPC stahujte v naší Download sekci. Další informace naleznete na oficiálních stránkách hry.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).