Domů » Články » Nová verze internetového browseru Minimo 0.14 pro SP a PPC

Nová verze internetového browseru Minimo 0.14 pro SP a PPC

Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje vestavěný Internet Explorer, můžete vyzkoušet novou verzi freeware browseru webových stránek, který je založený na jádře Gecko.

Na konci března byla totiž uvolněna aktuální verze s pořadovým číslem 0.14, ta přináší kromě opravy bugů z předchozích verzí např. přímé propojení z adresou http://www.google.com/gwt/n , která dokáže lehce optimalizovat stránky do XHTML a ušetřit tak cenné MB dat. Před instalací Minima 0.14 nezapomeňte odstranit předchozí verze, browser se doporučuje instalovat do paměti zařízení, jelikož při běhu z paměťové karty dochází k padání aplikace.

Minimo 0.14 stahujte z jeho domovské stránky.

Screenshoty:
1 2

Zdroj: Mobilmania.sk

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. oh eh dekuji za opravu. Ten nazev se mi ne a ne dostat pod prsty, ted sem to v bleskovce z mimina upravil na minino ve vsech vyrazech a to taky nebylo ono, ale na potreti jsem to uz trefil

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).