Domů » Články » Nová verze internetového browseru Minimo 0.14 pro SP a PPC

Nová verze internetového browseru Minimo 0.14 pro SP a PPC

Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje vestavěný Internet Explorer, můžete vyzkoušet novou verzi freeware browseru webových stránek, který je založený na jádře Gecko.

Na konci března byla totiž uvolněna aktuální verze s pořadovým číslem 0.14, ta přináší kromě opravy bugů z předchozích verzí např. přímé propojení z adresou http://www.google.com/gwt/n , která dokáže lehce optimalizovat stránky do XHTML a ušetřit tak cenné MB dat. Před instalací Minima 0.14 nezapomeňte odstranit předchozí verze, browser se doporučuje instalovat do paměti zařízení, jelikož při běhu z paměťové karty dochází k padání aplikace.

Minimo 0.14 stahujte z jeho domovské stránky.

Screenshoty:
1 2

Zdroj: Mobilmania.sk

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    oh eh dekuji za opravu. Ten nazev se mi ne a ne dostat pod prsty, ted sem to v bleskovce z mimina upravil na minino ve vsech vyrazech a to taky nebylo ono, ale na potreti jsem to uz trefil

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *