Nová verze aplikace Nokia Cinemagraph 4.0 umí animaci exportovat do formátu GIF

Aplikace Nokia Cinemagraph vám umožní vytvářet pohyblivé obrázky. Nejedná se přímo o videa, ale o statickou fotografii, ve které jsou některé části animované. Funguje to tak, že telefon nasnímá sérii snímků a po následné analýze vám dá na výběr, které části chcete mít animované, přičemž software upřesdností ty oblasti, kde během snímání probíhal nějaký pohyb. Dá se s tím užít celkem dost legrace, avšak aby byl výsledek kvalitní, je vždy potřeba dopředu promyslet kompozici scény a mít dostatek světla.

Nokia nyní vydala novou verzi aplikace s pořadovým číslem 4.0, která je nejen rychlejší, ale nově nabízí lepší integraci s nástrojem StoryTeller a především možnost exportovat výsledný klip do animovaného GIFu.

Odkaz na WP katalog

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Jeden komentář

  1. Dan (neregistrovaný)

    Pěkná appka. S dětma jsme se hodně nasmáli a jen čekáme až bude jaro a bude možné dělat blbiny na zahradě. Export do GIF je super. Večer to otestuju :-)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *