Domů » Bleskovky » Nokia Lumia 635: Tlačítka přímo na displeji a podpora LTE sítí

Nokia Lumia 635: Tlačítka přímo na displeji a podpora LTE sítí

Aktualizováno 30. prosince, 20:10

Twitter kanál @evleaks zveřejnil další screenshot. Údajně má pocházet z připravované Lumie 635 Moneypenny a pokud je skutečný, můžeme se u tohoto modelu těšit na podporu LTE sítí. Je tedy docela možné, že Lumia 635 „Moneypenny“ nabídne klasicky jeden slot na SIM kartu a podporu LTE, zatímco Lumia 630 „Goldfinger“ bude disponovat dvěma sloty na SIM (jak prozradil starší screenshot).


Údajný screenshot z Lumie 635 prozrazuje podporu LTE sítí

Telefony by měl disponovat 4,5″ panelem s WVGA rozlišením, jehož součástí zřejmě budou softwarová tlačítka ve spodní části displeje. O datu představení prozatím není nic známo, dá se očekávat, že se tak stane během nadcházejícího veletrhu World Mobile Congress 2014 v Barceloně. Rozhodnutí Nokie vyrábět dualSIM telefony je určitě dalším důležitým krokem k rozšíření operačního systému Windows Phone, zejména na rozvíjejících se trzích, jako je Indie.

Původní článek: Uniklý screenshot z Lumie 630/635 potvrzuje přítomnost dvou slotů na SIM a softwarová tlačítka

Před několika dny jsme vás informovali o tom, že Nokia chystá nové modely s označením Lumia 630/635 (kódová označení Monneypenny a Goldfinger), které nabídnou dva sloty na SIM kartu a podle nově uniklého screenshotu se dočkáme softwarových tlačítek, která budou přímo součástí displeje.


Uniklý screenshot potvrzuje softwarová tlačítka a přítomnost dvou slotů na SIM kartu

Z číselného názvu se dá usuzovat, že se stanou pokračovateli řady Lumia 620 a 625, čili telefony nižší střední třídy, což potvrzuje i předpokládáná cena 130 USD. Rozdíl v konfiguraci Lumie 630 a 635 by mohl být právě v tom, že první varianta bude podporovat jednu SIM kartu, zatímco druhá SIM karty dvě, ale tato spekulace zatím nebyla potvrzena.

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments