Domů » Bleskovky » Nokia Lumia 625 dostává aktualizaci Lumia Black

Nokia Lumia 625 dostává aktualizaci Lumia Black

Minulý týden proběhla vlna aktualizací Lumia Black u mobilních telefonů Nokia Lumia 820 a 920. Počátkem tohoto týdne přináší finský výrobce radost majitelům přístrojů Nokia Lumia 625. Ta se tak stává prvním zařízením v portfoliu Nokie s 512 MB RAM, které tuto aktualizaci dostává.

 

V České republice je již aktulizace podle oficiálních stránek Nokie dostupná pro telefony Nokia Lumia 625, zakopené jak u mobilního operátora Vodafone, tak ve volném prodeji. Přehled novinek obsažených v tomto updatu jsme přinesli v dřívějším článku, Lumia 625 se oproti vyšším modelům nedočkala oblíbené funkce Glance Screen, Nokia podporu této funkce podmiňuje displejem s technologií Clear black. Rovněž se majitelé Lumie 625 nedočkají aplikací Nokia Beamer a Nokia Refocus, které vyžadují minimálně 1 GB RAM.

 

Dá se předpokládat, že ostatní telefony Nokia Lumia, zejména velmi oblíbená Lumia 520, se aktualizace dočkají v následujících dnech až týdnech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments